Podlahy a dlažby

       Dokonalé podlahy pre Vaše bývanie

Laminátové podlahy majú v interiéri významné zastúpenie, ponúkajú príjemné a teplé miesto v bývaní. Farebná rozmanitosť je taká veľká, že si dokážete vybrať naozaj to, čo sa Vám hodí. 

Laminátové podlahy, vinylové podlahy a drevené podlahy už dnes tvoria značnú časť interiérových podláh vďaka svojej dostupnosti, jednoduchosti a kvalite. Sú veľmi príjemné na dotyk a mnohé sú dokonca vhodné aj na podlahové vykurovanie, čo je veľká výhoda. 
Veľkoformátové dlažby nájdu tiež svoje hlavné miesto v našich interiéroch, ich nezastupiteľnosť v chodbách, vstupných halách alebo kúpeľniach sa nedá odoprieť. Súčasné trendy ponúkajú stredne veľké alebo veľkoformátové rozmery, čo je naozaj veľmi vkusné riešenie, takéto dlažby pôsobia jednoliatym celkom, bezchybnosťou, a hlavne sú estetické a trendy.


Služby

nivelacia podlahy pod vinyl    NIVELÁCIA nivelácia podláh, zrovnanie podlahy, brúsenie podlahy, príprava podkladu
pokladanie laminatovej podlahy      LAMINÁT     pokladanie laminátovej podlahy, zvukoizolačná podložka, teploizolačná podložka pod podlahy
pokladanie vinylovej podlahy       VINYL          pokladanie laminátovej podlahy, nivelácia podlahy
lepenie dlazby cena     DLAŽBA        lepenie dlažby, lepenie veľkoformátovej dlažby, lepenie dlažby do exteriéru, hydroizolácia podláh


Referencie

Rekonštrukcia chodby v byte - BA, Nové Mesto

Obloženie schodov - Malinovo, RD

Rekonštrukcia podlahy v chodbe - BA, Petržalka

Lepenie dlažby okolo bazéna - Senec, RD