Vodoinštalácia a kanalizácia

                    Kvalitné inštalatérske služby so zárukou

Kvalitné inštalatérske služby od jednoduchých opráv až po kompletnú výmenu vodoinštalácie a kanalizácie v rámci rekonštrukcie kúpeľne alebo kuchyne.

Poctivé Inštalácie tvoria základ našej domácnosti, a poskytujú komfort, ktorý si už ani neuvedomujeme. Spolu s elektroinštaláciou tvoria hlavnú časť bežného fungovania a s ich využívaním sa stretávame dennodenne.

Vodoinštalácia a odtoková sústava patria k základným inštaláciám. Ich bezproblémové fungovanie je záruka kvality bývania. Ich skutočnú hodnotu však zisťujeme, až keď nastane problém.


Vodoinštalácia a odtoková sústava musia byť navrhnuté tak, aby nám slúžili celé roky, až dekády rokov a zabezpečovali bezporuchovú prevádzku. Je preto veľmi dôležité dbať správny návrh inštalácií, a vybrať si skúsených inštalatérov s praxou a skúsenosťami. Nedovoľte aby Vaše inštalácie boli degradované nevhodným návrhom, alebo odfláknutou montážou. Do poriadnej a spoľahlivej rekonštrukcie vodoinštalácie a odtokovej sústavy sa oplatí investovať. Nerobíme len inštalácie, ale aj drážkovanie a murárske výpravky, či izolácie. Ak potrebujete takéto inštalácie, samozrejme s konzultáciou a návrhom riešenia, neváhajte nás kontaktovať. Aké práce robíme

Inštalatérske práce

 montaz  vodovodnej baterie     BATÉRIA  a VENTIL  montáž batérie (vaňovej, umývadlovej, drezovej, podomietkovej), montáž ventilov
vymena drezu      UMÝVADLO a DREZ osadenie a dopojenie drezu, montaz umyvadla a sifonu, montaz sanity
vymena sifonu      SIFÓN MONTÁŽ     drezovy sifon   montáž drezového sifónu, umyvadlovy sifonmontáž umývadlového sifónu, vanovy sifonmontáž vaňového sifónu
pozicia vodomera     VODOMER zmena pozície vodomerov tak aby presne pasovali do revízneho priestoru
osadenie sprchovej vanicky     VAŇA a VANIČKA osadenie vane alebo sprchovacej vaničky, dopojenie sifón a obmurovka
montaz vstavane WC     MONTÁŽ WC montáž a dopojenie WC misy, montáž vstavané WC, dopojenie vstavané WC
napojenie umyvacka riadu     PRÁČKA dopojenie práčka, dopojenie umývačka riadu
  vodoinstalacia v kuchyni      KUCHYŇA       príprava vodoinštalácie a kanalizácie pri rekonštrukcii kuchyne
vymena rozvodov vody    vymena odpadov v kupelni    KOMPLEXNÁ  Návrh a realizácia vodoinštalácie a kanalizácie

Murárske práce
2021-02-26_232217jpg   DRÁŽKOVANIE drážkovanie  a prierazy pre vodoinštaláciu alebo odtokovú sústavu

2021-02-25_154207jpg     VYSPRÁVKY murárske vysprávky po inštaláciách a maľovanie
2021-02-25_153954jpg   UPRATANIE zakrývanie priestorov pred prácami, začistenie priestorov po prácach


Cenník inštalatérskych prác

Zavolajte nám, alebo napíšte. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

    home.repair.ba@gmail.com


Oprava odpadového potrubia pod vaňou, značne náročný prístup, ale podarilo sa. Potrubie zapojené v proti spáde, čo spôsobilo jeho zanesenie, problematické odtekanie a prasknutie potrubia.


Pozinkovaná oceľ degradovaná rokmi užívania, k tomu  nefunkčný zaseknutý ventil. Vodoinštalácia bez filtra. Výmena celej armatúry s ventilmi v rámci rekonštrukcie kúpeľne.


PPR potrubie po sérii rokov stále v dobrej kondícii. Mosadzný kus, ktorý vyzerá celkom zachovalo. Úprava vodoinštalácie a odtokového potrubia v rámci rekonštrukcie celej kúpeľne.